Bełchatów - portal

Portal informacyjny

Jakie macie cele na 2021 rok?

Dobrosława (4 miesięce temu). Kategoria: Rozmaitości.

Witam. Jestem. Zarejestrowałem się i jestem bo Ty jesteś - "ubuntu". Dziękuję za zaproszenie do portalu. Korzystając z możliwości jakie daje strona belchatow.net mam zapytanie do odwiedzających. Mianowicie pytanie brzmi: jakie macie cele na 2021 rok? Chciała bym aby w tym miejscu prowadzić stricte swoją listę celów na obecny rok. Dodać należy, iż rok niedawno się zaczął ale śmiało możemy wypisywać plany i cele aby zapisane słowo nabrało większego rozmachu.... bo przecież powiedziałam to światu, zatem muszę być konsekwentna. 

Edycja z dnia 2021-01-23

Dodam rownież moje cele. Oto 10 punktów (lista jest ogromna. Nie chce przespać tego rok): 

1. Skok że spadochronu (narazie w tandemie)

2. Zbudowanie cieplarki w ogródku.

3. Przeczytanie min. 20 książek w b.r.

4. Własna studnia w ogródku oraz zbudowanie systemu rozprowadzania podlewania ogrodu.

5. Remont łazienki oraz holu we własnym domu

6. Spływ kajakiem - pragnę beztrosko być prowadzona przez naturę. Akceptować wszelkie przeciwności i trudności oraz podziwiać okazy piękna jakie serwuje mi natura i się na nich uczyć oraz zdobywać doświadczenia.

7. Chce w tym roku być jeszcze bardziej przyjacielska dla innych ludzi i zwierząt. Jeszcze bardziej kochać otaczający mnie świat oraz całować wiatr.

8. Poznawać ciekawe i interesujące osoby. Potrzebuje więcej przyjaciół.

9. Chce nauczyć się jezyka angielskiego. w tym roku muszę wiedziec więcej. Nowe słówka wpadają mi każdego dnia do głowy oraz będę posługiwała się pięknym slownictwem

10. Poznać prawde życiowa, co jest najpiękniejsze w życiu. 

Celerozwójmotywacja
Wyświetlenia: 117
Zgłoś uwagę [id: 3]
+1

Odpowiedzi (1)

Odpowiedź dodana przez: Żaneta Dygudaj (4 miesięce temu)

Witaj Dobrosława. Masz ciekawe zainteresowania. Tak apropo ciekawy post :)
Ja również mam wiele celów na obecny rok a niektóre cele nawet się pokrywają z Twoimi. Śmieszne jak wiele nas łączy!
Życzę sukcesów i wytrwałości a poniżej przedstawiam moje kilka celów na 2021 rok. Jestem osobą, która stawia sobie cele na bieżąco, jednak te większe wypiszę.
1. Remont mieszkania oraz wielka chęć pobudowania nowego domu poza miastem
2. Przeczytać więcej książek niż w zeszłym roku
3. Nowe znajomości z ciekawymi ludźmi oraz przetasowanie pośród obecnych i wyeliminowanie toksycznych relacji.
4. Nowa ja, nowy styl. Pragę poczuć się spełniona i odnowiona. Myślę że od zmiany nawyków i ludzi, którymi się dotychczas otaczałam zacznę ten proces.

Zgłoś uwagę [id: 1]
0

Musisz się zalogować aby wziąć udział w dyskusji.

Rozpocznij dodawanie własnych treści
Korzystając z witryny, zgadzasz się na jej politykę cookies i akceptujesz warunki regulaminu.