Bełchatów - portal

Agencja marketingowa

Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Pomyśl o profesjonalnych wizytówkach

hadi (2 miesięce temu). Kategoria: Media i reklama.
artykuł

Pomimo tego, że żyjemy w dobie totalnej cyfryzacji i coraz większą popularnością cieszą się wyłącznie formy reklamy związane z obecnością w sieci, wizytówka jest niezbędnym gadżetem dla każdego właściciela firmy czy freelancera. Piękne, ale praktyczne, kreatywne, ale doskonale spełniające swoją rolę "przedłużenia" osoby i całkiem skutecznej reklamy... wizytówki z pewnością nie są reliktem epoki przedmedialnej, ale wciąż niezbędnym wyposażeniem kieszeni marynarki czy torby każdego świadomego przedsiębiorcy. Dzisiejsze metody druku pozwalają na uzyskanie pięknych i oryginalnych efektów.

Wizytówki Bełchatów

Detale są najlepszym dowodem klasy i profesjonalizmu mężczyzny. W przypadku właściciela firmy, wizytówka to detal świadczący o poważnym podejściu do swojej działalności, a przede wszystkim skuteczna reklama, którą klient przechowuje w portfelu lub wizytowniku i w każdej chwili może się z nią skontaktować. Wraz ze wzrostem popularności Internetu wizytówki zaczęły być postrzegane jako dość staroświecki dodatek, jednak teraz klienci coraz chętniej do nich wracają. Zwłaszcza, że dziś w branży poligraficznej możemy realizować naprawdę kreatywne projekty o dobrej jakości.

Dziś nie musimy decydować się na druk typograficzny na papierze bawełnianym, aby uzyskać piękne, wysokiej jakości rezultaty. Jest to metoda bardzo stara, znana od stu lat, prawie w całości wykonywana ręcznie, ale bardzo rzadka (w Polsce jest tylko kilkanaście drukarni) i niezwykle droga. Dziś piękne wizytówki możemy stworzyć w każdej drukarni - wystarczy mieć na nie pomysł. Przede wszystkim jednak powinniśmy pamiętać o podstawowych zasadach takiego projektu.

 

Przede wszystkim zdecydujmy, co znajdzie się na wizytówce - najczęściej są to dane takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i adres strony internetowej, a także logo lub inna grafika. Przed przystąpieniem do właściwej fazy projektowania należy zdecydować, czy wizytówka ma być jedno- czy dwustronna. Część osób, kierując się niższą ceną, wybierze ten pierwszy, co nie czyni go najlepszym. Nie chodzi o to, aby umieszczać informacje na obu stronach, ale dobrze wygląda, gdy na jednej znajdują się dane kontaktowe, a na drugiej np. logo lub grafika. Również dwustronne wizytówki pokazują, że nie oszczędzaliśmy pieniędzy. Jest to może przeciętny powód, ale pozytywnie wpływa na nasz wizerunek.

 

Przy realizacji projektu warto kierować się kreatywnością, ale i dobrym smakiem. Jeśli nie możemy pochwalić się ani jednym, ani drugim, warto powierzyć pracę grafikowi. Zbyt kolorowa wizytówka będzie trudna do odczytania, natomiast zbyt pusta będzie wyglądała na nieskończoną i ubogą. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kodów QR prowadzących do strony internetowej, fanpage'a lub portfolio firmy.

Wizytówka to nie tylko kawałek papieru wręczany klientowi "bo tak trzeba". Wizytówka reprezentuje naszą osobę, określa charakter i podejście do biznesu - wyjaśnia specjalista z Agencji Reklamowej H&D INTERACTIVE.

Wyświetlenia: 50
Zgłoś uwagę [id: 47]
Rozpocznij dodawanie własnych treści
Korzystając z witryny, zgadzasz się na jej politykę cookies i akceptujesz warunki regulaminu.